Ремонтна стрічка для плівок поліетиленових

Високоякісна і дуже сильна армована стрічка на поліестеровій основі з посиленою зворотною стороною, ламінованою поліетиленом.

Має агресивну адгезію до всіх типів поверхонь. Стійка до стирання, а також до води, масла та жиру.

В основі поліестрової структури армованої стрічки використовується якісний УФ стабілізатор, що робить її стійкою до сонячних випромінювань.

Не боїться атмосферного впливу та не містить розчинників. Структура гнучка, еластична та міцна, що дозволяє її використовувати у складних умовах та за несприятливих обставин для швидкого та надійного ремонту.

Ремонтна клейка стрічка проходила трирічні спеціальні тестування у різних кліматичних умовах України фахівцями ТОВ «ЧИСТЕ ПОЛЕ». Вже 5 років клейка ремонтна срічка продається нашим клієнтам для ремонту від механічних пошкоджень рукавів, силосної та тепличної плівки. Цей продукт виготовлено на замовлення нашої компанії і реалізується на території України виключно нами. Вибіркові тестування проходять кожного року, тому ми гарантуємо якість кращу, ніж у аналогів.

Поставляється у двох варіантах намотки:

  1. 50 мм × 50 м × 170 мкн
  2. 100 мм × 50 м × 170 мкн

Товар поставляється у картонних коробах за умови замовлення більше 10 одиниць або без упаковки з фірмовою етикеткою, поштучно.