Ми розуміємо виклики, які стоять перед сучасними аграрними компаніями, важливим фактором успіху для яких є прості та надійні рішення, що дозволять швидко і без зайвих витрат зберегти урожай та зоготовити корми для худоби.

Компанія «ЧИСТЕ ПОЛЕ» рада запропонувати Вам сучасну і продуктивну техніку в оренду (разом з нашими операторами), а також на продаж. Крім того Ви можете замовити консультації наших фахівців для більш ефективного використання системи зберігання зернових рукавів та заготівлі кормів. Ми з радістю допоможемо Вам не тільки підібрати оптимальну для Вас техніку, але й підшукаємо найкращі умови фінансування на привабливих умовах та за найкращою ціною.

Оренда

Компанія «ЧИСТЕ ПОЛЕ» пропонує Вам та Вашому підприємству послуги по завантаженню зернових у гнучкі поліетиленові рукава для довготривалого зберігання. Користуючись послугами нашої компанії Ви завжди можете бути впевнені, що фахівці нашої компанії дотримуються всіх вимог та правил зберігання у зернових рукавах. Також, безкоштовно Ви отримаєте консультацію та підготовчий тренінг для Вашого персоналу для догляду та обслуговування поліетиленових зерносховищ у продовж усього періоду їх експлуатації.

Умови надання послуг, доставка і оплата:

  1. Доставка обладнання на підприємство замовника оплачується у дві сторони у вигляді попередньої оплати.
  2. Послуги надаються виключно з персоналом нашої компанії.
  3. Розміщення персоналу відбувається на території замовника та за його рахунок.
  4. Вартість вказана з розрахунком транспортування причіпної техніки по території замовника на відстань до 2 км. Більші дистанції транспортування та переміщення тяглової та причіпної техніки обговорюються окремо.
  5. Рукава для зберігання зернових у вартість не включено, та за умови замовлення послуг ми надамо Вам ексклюзивну пропозицію.

Вартість надання послуг та техніки (без урахування доставки з ПДВ):

Зернопакувальна машина і оператор — 40 грн/тона.

Зернопакувальна машина, трактор та оператор — 60 грн/тона.

Зернопакувальна машина, один трактор, бункер-перевантажувач та один оператор — 100 грн/тонна.

Зернопакувальна машина, два трактори та бункер-перевантажувач, два оператори — 120 грн/тона.

Сьогодні кожен може спробувати технологію зберігання зернових в рукавах та заготівлі кормів. Достатньо лише подзвонити нам та замовити таку послугу. Не витрачаючи зайвих коштів на придбання техніки Ви зможете відчути всі переваги збереження власного врожаю без втрат та переплат, зберігаючи повний контроль над власним урожаєм. Гарантуємо Вам, що спробувавши зберігати Ваш урожай у рукавах та оцінивши всі переваги цієї технології, Ви назавжди залишетесь її прихильником!

Техніка від найкращих українських та закордонних виробників відібрана для Вас нашими фахівцями для досягнення максимальних результатів.

Техніка для зберігання зерна та сипучих речовин

  • Загрузчик зернових
  • Техніка для вигрузки зернових
  • Техніка для перевезення зернових

Грунтообробна техніка