Інноваційні технології зберігання зернових та заготівлі кормів

Компанія «ЧИСТЕ ПОЛЕ» заснована 2011 року фахівцями з багаторічним досвідом роботи в галузі виробництва сільськогосподарських рукавів. Основними напрямками нашої діяльності є виробництво, реалізація поліетиленових рукавів та супутніх товарів для них, а також надання сільськогосподарської техніки в оренду та її продаж.

У співпраці з провідними світовими виробниками поліетиленових плівок, ми створюємо для Вас рукава для зберігання зернових та заготівлі кормів, що відповідають всім європейським вимогам по якості та надійності.

Важливим для нас є збереження довкілля та ефективне використання ресурсів, саме тому з 2012 року ми першими запустили екологічну програму «Збережи природу – заощадь кошти». Ця программа допомагає нашим клієнтам та партнерам не тільки берегти довкілля, а ще й отримувати за це певну грошову винагороду. Це наша відповідальність перед природою та майбутніми поколіннями, тому ми постійно вдосконалюємо процеси виробництва нашої продукції та її переробки.

Ми дбаємо про наших клієнтів і саме тому надаємо послуги по заготівлі кормів та збереженню зернових. Наш досвід, як розробника та виробника продукту дає змогу максимально ефективно використовувати усі переваги поліетиленових рукавів для вас та Вашого господарства.  Наша команда постійно досліджує та вивчає найкращий світовий досвід у сфері використання, сільськогосподарських поліетиленових рукавів та нових технологій, пов’язаних з ними. Ми впроваджуємо нові перевірені технології у нашій діяльності та допомогаємо впроваджувати їх нашим клієнтам та партнерам.

Місія нашої компанії:

  1. Створювати продукт найвищої якості за доступною ціною, що потрібен людям.
  2. Бути надійним постачальником, партнером, роботодавцем та консультантом для всіх, з ким працює наша компанія.
  3. Обмежувати негативний вплив нашого виробництва та наших продуктів на оточуюче середовище, берегти природу.
  4. Збільшувати прибуток компанії за рахунок глибокої модернізації процесу виробництва, покращенню сервісу та поширення продуктів та технологій, що пропонує наша компанія.
  5. Використовувати тільки перевірені сучасні технології, що добре себе показали.
  6. У більшості випадків дбати, у першу чергу, про довгострокові плани компанії та її репутацію, не звертаючи уваги на можливості сумнівного швидкого прибутку.
  7. Успіх і рух уперед нерозривно пов’язаний з турботою про тих, хто її потребує.

Наші спеціалісти

Тарас Лисенко

директор

+380 63 148-16-26

Євген Хом’яков

начальник відділу збуту

+380 95 275-65-11

Олег Сапоненко

начальник виробництва

+380 95 147-19-55

Марина Іващенко

фахівець експортного відділу

+380 99 224-11-26

Олеся Жураківська

маркетолог

+380 44 361-74-16

Анна Сірко

бухгалтер

+380 63 816-62-76

Готові зробити замовлення?

Дізнайтесь про найкращі
умови придбання вже зараз!