Збережи природу — заощадь кошти

Починаючи з 2012 року фахівцями з нашої компанії у перше на території СНГ запрацювала програма утилізації поліетиленових рукавів для сільського господарства. Ця програма має назву «Збережи природу – заощадь кошти». Це аналог ранніх європейських та американських программ, які працювали там на початку 2000-х рр., коли використаних рукавів ставало все більше і це викликало занепокоєння у екологів. Контролюючі органи цих держав зобов’язали сільськогосподарські господарства утилізовувати використані рукава. Для більшого заохочення, компаніям, що здавали рукава платили компенсацію за це.
Сьогодні ситуація змінилась, і за утилізацію сільськогосподарських рукавів у Канаді, США, Австралії та країнах Європи платять вже самі господарства або здають їх безкоштовно.

Але для Вас ми маємо чудові новини! Ми як і раніше платимо Вам за використані рукава!

Наша компанія не має державної підтримки, як переробні закордонні компанії на початку 2000-х рр.. Ми повністю усвідомлюємо свою місію і відчуваємо відповідальність, як виробник, що думає за збереження довкілля для життя майбутніх поколіннь. Тому за власної ініціативи вже більше шести років ми заохочуємо всіх наших клієнтів не спалювати, не викидати і не закопувати відходи поліетилену, а за винагороду здавати їх нам.

Ви не тільки отримаєте грошову винагороду за використані рукава, але й будете впевнені, що продукція, яку Ви використовуєте не шкодить довкіллю.

Що потрібно, щоб стати учасником програми:

  1. Придбати рукава або силосну плівку в нашій компанії або у наших дилерів.
  2. Після придбання зателефонувати нам та запросити бланк заявки на участь у програмі або скачати його на сайті.
  3. Заповнити бланк, поставити печатку і підпис. Відсканований варіант відправити нам на електронну адресу.
  4. Дочекатись представників нашої компанії для відвантаження відходів.
  5. Підготувати та завантажити використані рукава та плівку у вантажівку, надану нашою компанією.
  6. Отримати узгоджену винагороду за використані рукава, або отримати додаткову знижку на купівлю нових.