Рукава для зберігання зернових та заготівлі кормів «WHITE BAG» виготовлені у Європі на замовлення нашої компанії. Рукава розроблено у співпраці з провідними світовими виробниками поліетиленових плівок за ексклюзивною технологією. Рукава «WHITE BAG» для зберігання зернових та заготівлі кормів відповідають всім європейським вимогам по якості та надійності. «WHITE BAG» – це рукава, що продаються не тільки в Україні, але і у Європі, Казахстані, Молдові, Білорусі та інш. 

«WHITE BAG» — це надійний спосіб зберегти Ваш урожай без втрат, та заготовити корми для тваринництва, якісно. Рукава виготовлено на сучасному екструзійному обладнанні та мають будову з трьох і більше шарів поліетилену, кожен з яких виконує свою функцію.

Зовнішній шар плівки білий — це шар поліетилену, що має світловідбиваючі функції для запобігання перегріву самого рукава та його вмісту. Також протидіє зовнішнім механічним пошкодженням, таким як подряпини та проколи. Також стійкий до атмосферного впливу та різних агресивних речовин: сірчаної кислоти та ін.

Проміжні шари, між білим та чорним виконують різні додаткові функції, наприклад посилюють характиристики рукава на повздовжне розтягнення  та поперечне для утримання кращої форми закладеного рукава. Форма  рукава відіграє важливе значення, вона сприяє рівномірному розподілу тепла у середині, що запобігає утворенню конденсату. Крім того, внутрішні  шари плівки обов’язково виконують бар’єрну функцію, яка робить потрапляння кисню ззовні у середину рукава не можливим. Відповідно накопичення вуглекислого газу у середині рукава відбувається так само завдяки бар’єрним властивостям плівки. Вуглекислий газ служить  прекрасним консервантом, який надійно зберігає ваш урожай у продовж тривалого терміну.

Внутрішній чорний шар виконує світлоізолюючу функцію, що повністю відсікає доступ світла у середену рукава та бар’єрну для ще кращого збереження його вмісту і утворення анаеробного середовища.

«WHITE BAG» — це унікальний продукт, який поєднує всі найкращі характеристики багатошарової будови плівки для досягнення максимального результату та вигоди для Вас і Вашого підприємства!